Atribuită Cumpărare directă

Beton C16/20 S3 0-16 X0

Număr anunț
DA27310081
Autoritate contractantă
INFRASTRUCTURA S5 (CUI 42049115)
Furnizor / câștigător
BOGPET PRO TRANS SRL (CUI 28727344)
Cod CPV
44114000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.450 RON
Valoare atribuită
6.450 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.450 RON

din 6.450 RON estimat