Atribuită Cumpărare directă

Servicii de prindere, transport si gestionare a cainilor fara stapan de pe domeniul public

Număr anunț
DA27208190
Autoritate contractantă
COMUNA VLADENI (CUI 4540216)
Furnizor / câștigător
ASOCIAŢIA SPRIJINĂ CÂINII (CUI 40396428)
Cod CPV
85200000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat