Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hârtie Xerox BUSINESS A4 80gr/mp

Număr anunț
DA34403813
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA SPECIALA NR.3 (CUI 4204160)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67 RON
Valoare atribuită
5.539.104 RON
Data publicării
31.10.2023 11:23
Data finalizării
01.11.2023 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.539.104 RON

din 67 RON estimat