Atribuită Cumpărare directă

Corp casute suspendat cu 20 usi - 5 buc = 2100 lei/buc Birou - 1 buc = 2096 lei/buc Dulap 2 usi - 1 buc = 2000 lei/buc

Număr anunț
DA27277480
Autoritate contractantă
U.M. 01983 Bacau (CUI 4353080)
Furnizor / câștigător
IONUT MOB DESIGN SRL-D (CUI 36948915)
Cod CPV
39122100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.596 RON
Valoare atribuită
14.596 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.596 RON

din 14.596 RON estimat