Atribuită Cumpărare directă

INCHIRIERE SCHELA PERIOADA 02.01.2021 - 25.01.2021 - 1238.40 MP - 1 EURO/MP - 918.81 EURO CURS EURO: 1 EURO = 4.8744 RON ADRESA SANTIER: STR. PRUNULUI NR. 18 TOTAL: 4478.65 RON

Număr anunț
DA27286553
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI 1107650)
Furnizor / câștigător
WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.479 RON
Valoare atribuită
4.479 RON
Data publicării
26.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.479 RON

din 4.479 RON estimat