Atribuită
Cumpărare directă
INCRUCISARE CD60 BAU PROFIL - 100 BUC - 0.51 RON/BUC BRIDA REGLABILA LUNGA - 100 BUC - 0.66 RON/BUC SURUB AUTOFILETANT GIPS CARTON 3.5X35 - 1 CUTIE - 28.62 RON/CUTIE PROFIL CD60 4M EXTRA(0.6MM/) - 5 BUC - 12.64 RON/BUC SURUB AUTOFORANT 3.5X9.5 - 1 CUTIE - 19.42 RON/CUTIE TOTAL: 228.24 RON
- Număr anunț
- DA27309699
- Autoritate contractantă
- RIAL SRL (CUI 1107650)
- Furnizor / câștigător
- WORLD CLASS DISTRIBUTION SRL (CUI 32522592)
- Cod CPV
- 44531300-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 228 RON
- Valoare atribuită
- 228 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.