Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de traducere din limba Romana in limba Polona si din limba Polona in limba Romana. Pretul are ca unitate de masura pagina de 2000 caractere cu spatii. Livrarea se efectueaza atat in format electronic cat si in format tiparit, pe suport de hartie fara costuri suplimentare. Traducerea este efectuata de catre traducatori si interpreti autorizati de Ministerul Justitiei. DOCUMENTUL ANEXAT CE 4583 DIN 29.12.2020 NUMARUL DE PAGINI ESTE ESTIMAT. IN CAZUL IN CARE DUPA TRADUCERE REZULTA UN NUMAR MAI MARE SAU MAI MIC DE PAGINI SE VA FACE REGULARIZAREA IN SICAP PRIN INIȚIEREA UNEI NOI ACHIZITII IN CAZUL IN CARE NUMARUL DE PAGINI ESTEDEPASIT.
- Număr anunț
- DA27231537
- Autoritate contractantă
- Oficiul National pentru Cultul Eroilor (CUI 16583598)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT DOC ASIST INSURANCE SRL (CUI 36560300)
- Cod CPV
- 79530000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 13.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.