Atribuită Cumpărare directă

Pensa chirurgicala standard, dreapta, 16 cm- 7 buc. Pensa chirurgicala standard, dreapta, 16 cm- 7 buc. Foarfeca chirugicala disectie , dreapta, boanta/boanta, 18 cm- 2 buc. Foarfeca chirugicala disectie , curba, boanta/boanta, 18 cm- 3 buc. Port-ac MATHIEU, 17 cm- 9 buc. Portac Mayo-Hegar, 16 cm- 9 buc. Ciupitor de os drept, curb gros- 1 buc. Ciupitor de os drept, drept- subtire- 1buc. Pensa hemostatica, dreapta- 4 buc. Pensa hemostatica, curba- 4 buc. Camp chirurgical steril, 75*90 cm- 100 buc. Tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA27231073
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
Furnizor / câștigător
ESOMED SOLUTION S.R.L. (CUI 37326139)
Cod CPV
33162200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.800 RON
Valoare atribuită
5.800 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.800 RON

din 5.800 RON estimat