Atribuită Cumpărare directă

Lampa stradala LED Slim 30W 120lm/W cip Samsung Corp Gri Alb Rece - 5 ani garantie

Număr anunț
DA27269605
Autoritate contractantă
COMUNA GRINDU (CUI 4231857)
Furnizor / câștigător
EXPERT AUTENTIC SRL (CUI 34825401)
Cod CPV
31500000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.639 RON
Valoare atribuită
1.639 RON
Data publicării
21.01.2021 00:00
Data finalizării
22.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.639 RON

din 1.639 RON estimat