Atribuită Cumpărare directă

Contract cu valabilitate pana la 31.12.2021.Achizitorul va emite comenzi functie de creditele bugetare aprobate,pana la definitivarea bugetului pentru anul curent.

Număr anunț
DA27203247
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
GHETU RAZVAN PFA (CUI 29857369)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.520 RON
Valoare atribuită
11.520 RON
Data publicării
06.01.2021 00:00
Data finalizării
07.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.520 RON

din 11.520 RON estimat