Atribuită Cumpărare directă

reparatie furtune hidraulice:Furtun 2SN DN20 L 2 buc; Furtun 2SN DN20 L=2800-1 buc; Furtun 2SN DN16 L=2800- 1 buc

Număr anunț
DA27214849
Autoritate contractantă
COMUNA SINESTI (CUI 2541398)
Furnizor / câștigător
HIDROSISTEMS SRL (CUI 17061851)
Cod CPV
44165100-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
619 RON
Valoare atribuită
619 RON
Data publicării
11.01.2021 00:00
Data finalizării
12.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

619 RON

din 619 RON estimat