Atribuită
Cumpărare directă
Obiectul contractului consta in achizitionarea serviciilor de Servicii de cadastru și întăbulare a drumurilor județene Bihor și a terenurilor aferente acestora„ în vederea proiectării și finanțării unor lucrări de investiții cuprinse în bugetul Consiliului Județean Bihor. Inainte de finalizarea achizitiei, ofertantul va intocmii un deviz-oferta conform caietului de sarcini, caiet de sarcini care va fi transmis prin e-mail sau poate fi ridicat de la Consiliul Judetean Bihor de Biroul Drumuri Județene. Oferta va fi depusa in original, in plic sigilat, la sediul Judetului Bihor,camera 22, registratura generala, pana cel tarziu la data de 13.01.2021. Persoana de contact pentru alte informatii suplimentare - domna SANDA BOGDAN, Sef Birou - Biroul Drumuri Județene (tel. 0259419509). Decontarea se va realiza pe baza unui contract de servicii. Ținând cont de faptul că noul catalog electronic disponibil în SICAP nu permite la inițierea achiziției directe completarea cantităților sub formă de număr cu zecimale, iar cantitatea cea mai apropiată celei reale este de 121 km in loc de 120,41 km. și prețul total de 124.004,43 lei fără TVA. Se va acorda o reducere de 9.095,57 lei fără TVA. In cadrul contractului va fi menționată cantitatea de 120,41 km și prețul total de 123.400,00 lei fără TVA.
- Număr anunț
- DA27206679
- Autoritate contractantă
- JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
- Furnizor / câștigător
- GEOGIS SRL (CUI 24862704)
- Cod CPV
- 71354300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124.004 RON
- Valoare atribuită
- 124.004 RON
- Data publicării
- 07.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.