Atribuită
Cumpărare directă
Încheierea unui contract de achiziție publică având ca obiect principal furnizarea de apa naturală plata pentru consum in sistem dozator,cu recipiente (bidoane) de 19L, pentru perioada ianuarie – decembrie 2021.În baza contractului se vor achiziționa 8 recipiente (bidoane) de 19 litri apa naturală plata /luna,cu posibilitate de comanda suplimentara in functie de necesitatile reale ale autoritatii contractante,incluzand 2 dozatoare tip - water cooler,care vor fi in regim de custodie.Dozatoarele si bidoanele aferente vor fi asigurate de catre furnizor in regim de custodie cu titlu gratuit.Produsele la data livrarii, vor fi noi, nefolosite, de tipul celor solicitate, de bună calitate (în caz contrar ele vor fi returnate) si vor îndeplini specificațiile tehnice precizate, pentru fiecare produs în parte.Produsele se vor transporta ambalate, după caz, conform normativelor în vigoare și a prevederilor din standardele de execuție a acestora, astfel încât să se asigure integritate pe timpului transportului, manipulării, și depozitării până la predarea lor către achizitor. Până la predarea produselor către achizitor, asigurarea transportului va fi în sarcina furnizorului.Furnizorul are obligatia de a asigura transportul produselor la sediul autoritatii contractante în bune condiții, fiind direct responsabil de orice pierdere, deteriorare sau alte evenimente produse în cursul transportului. Orice deteriorare a produselor în timpul transportului va fi suportată de către furnizor.
- Număr anunț
- DA27270212
- Autoritate contractantă
- Comuna Vulturu (CUI 4298059)
- Furnizor / câștigător
- LUEMA TERME DISTRIBUTION SRL (CUI 37917623)
- Cod CPV
- 15981100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare atribuită
- 2.400 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.