Atribuită Cumpărare directă

Chestioare digitalizate cuprinde analiza 2020 si abonament pe 12 luni anul 2021

Număr anunț
DA27270505
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SACELE (CUI 4317665)
Furnizor / câștigător
SAMOSATA B.I. S.R.L. (CUI 40666050)
Cod CPV
79980000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57.200 RON
Valoare atribuită
57.200 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57.200 RON

din 57.200 RON estimat