Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE BALASTARE:REPROFILARE,SCARIFICARE,INTINS, PROFILARE,COMPACTARE SI TRANSPORT AGREGATE-REFUZ CIUR(18 M CUBI/CAMION) STRAT DUPA COMPACTARE:5-10 CM

Număr anunț
DA27200125
Autoritate contractantă
COMUNA GIRCOV (PRIMARIA COMUNEI GARCOV) (CUI 5148319)
Furnizor / câștigător
LEOKAP EDYTRANS SRL (CUI 33712404)
Cod CPV
45233160-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.000 RON
Valoare atribuită
42.000 RON
Data publicării
05.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.000 RON

din 42.000 RON estimat