Atribuită Cumpărare directă

Contract cu valabilitate pana la 31.12.2021.Achizitorul va emite comenzi functie de creditele bugetare aprobate,pana la definitivarea bugetului pentru anul curent.Contractul se incheie pentru 11 luni si jumatate.

Număr anunț
DA27247150
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
CYMED SECURITY TECHNOLOGIES S.R.L. (CUI 43058570)
Cod CPV
72800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.800 RON
Valoare atribuită
34.800 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.800 RON

din 34.800 RON estimat