Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta doreste incheierea unui contract de prestari servicii mentenanta echipamente it (respectiv-laptopuri,computere,imprimante, retea) pe care le detine Directia Mobilitate Urbana, pentru o perioada de 4 luni.

Număr anunț
DA27197911
Autoritate contractantă
DIRECTIA MOBILITATE URBANA SECTOR 4 (CUI 38872198)
Furnizor / câștigător
MORNING STAR IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40659605)
Cod CPV
50320000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.200 RON
Valoare atribuită
35.200 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.200 RON

din 35.200 RON estimat