Atribuită Cumpărare directă

Reconditionat jaluzele verticale - sediu primarie Moara cf. oferta.

Număr anunț
DA27272329
Autoritate contractantă
Comuna Moara (Primaria comunei Moara) (CUI 4441026)
Furnizor / câștigător
SOUNDTRAPPERS S.R.L. (CUI 42760788)
Cod CPV
50000000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.130 RON
Valoare atribuită
3.130 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.130 RON

din 3.130 RON estimat