Atribuită Cumpărare directă

Corp mobilier multifunctional, 5 usi, 11 compartimente,1600x950x500= 1 buc,Corp mobilier 2 usi ,1200x700x400 = 1 buc,Corp mobilier multifunctional,1500x900x450 = 1 buc,Corp mobilier, 9 compartimente,3 usi,1800x1800x400 - 1 buc

Număr anunț
DA27276128
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL OLTENITA (CUI 4294138)
Furnizor / câștigător
POWER PRO DESIGN (CUI 31683078)
Cod CPV
39516000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.410 RON
Valoare atribuită
4.410 RON
Data publicării
25.01.2021 00:00
Data finalizării
26.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.410 RON

din 4.410 RON estimat