Atribuită
Cumpărare directă
- MASA PRANZ SPORTIVI si MASA CINA SPORTIVI . pranzul va fi servit de 12 sportivi de luni pana sambata inclusiv (1-6 , 8-13,15-20,22-27 februarie 2021) cina va fi servita de 12 sportivi de luni pana vineri inclusiv (1-5,8-12,15-19,22-26 februarie 2021 ) - PACHETE SPORTIVI , pentru 25 sportivi care vor efectua 3 meciuri amicale in deplasare , respectiv : ALBA IULIA , TARGU – JIU , TIMISOARA. pachetele vor fi distribuite in zilele de 6,9 si 20 februarie pentru un numar de 25 sportiv
- Număr anunț
- DA27310382
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV HUNEDOARA (CUI 36495075)
- Furnizor / câștigător
- ALBATROS EXPRESS S.R.L. (CUI 33289410)
- Cod CPV
- 15894200-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.916 RON
- Valoare atribuită
- 9.916 RON
- Data publicării
- 29.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.