Atribuită
Cumpărare directă
1. alcool sanitar=30x8.24; 2. tifon (la metru)= 30x5.63; 3. sfoara bobina 200g=15x2.94; 4. saci menaj 120l=14x7.14; 5. saci menaj 60l=15x5.46, 6. borcan sticla cu capac 370ml=100x1.26; 7. borcan sticla cu capac 720ml=100x1.51; 8. hartie de ambalat alba/kg=10x12.18; 9. pungi alimentare 2kg/rola=20x7.56; 10. manusi chirurgicale mar. M= 10x54.62; 12. foarfec gradina=8x22.69; 13. lichid degresant pentru sticlarie=10x21.00; 14. lavete uscate=15x2.94
- Număr anunț
- DA27271291
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- GLOBUS STAR IMPEX S.R.L. (CUI 41590456)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.174 RON
- Valoare atribuită
- 2.174 RON
- Data publicării
- 22.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.