Atribuită Cumpărare directă

1. teava cu Q35=5x48.74; 2. cot cu Q35 45gr=4x24.37; 3. cot cu Q35 90gr= 2x24.37; 4. mufe cu Q35= 2x11.76; 5. robinet 2" cu bila fratelli=2x123.53; 6. rezerva butelie multigaz 300=1x54.62

Număr anunț
DA27271420
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
GLOBUS STAR IMPEX S.R.L. (CUI 41590456)
Cod CPV
44115210-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
715 RON
Valoare atribuită
715 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

715 RON

din 715 RON estimat