Atribuită Cumpărare directă

1. ciment gri=6x18.91; 2. balast sort=2x109.24; 3. masina foreza tip O_MAC=1x1113.45; 4. ulei amestec=1x34.45

Număr anunț
DA27271489
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
GLOBUS STAR IMPEX S.R.L. (CUI 41590456)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.480 RON
Valoare atribuită
1.480 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
25.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.480 RON

din 1.480 RON estimat