Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CONSULTANTA - POC - AXA PRIORITARĂ 2 - PRIORITATEA DE INVESTIȚII 2C - OBIECTIV SPECIFIC OS 2.4 – ACTIUNEA 2.3.3 Programul Operaţional Competitivitate Axa prioritară 2 - Tehnologia Informaţiei şi Comunicaţiilor (TIC) pentru o economie digitală competitivă Prioritatea de investiții 2c. - Consolidarea aplicaţiilor TIC pentru e-guvernare, e-învăţare, e-incluziune, e-cultură, e-sănătate Obiectiv Specific OS 2.4 - Creşterea gradului de utilizare a Internetului Acţiunea 2.3.3 – Îmbunătățirea conținutului digital și a infrastructurii TIC sistemice în domeniul e-educație, e-incluziune, e-sănătate și e-cultură – SECŢIUNEA E-EDUCAŢIE

Număr anunț
DA27234455
Autoritate contractantă
COMUNA FOROTIC (PRIMARIA FOROTIC) (CUI 3227823)
Furnizor / câștigător
MINU CONT 2007 SRL (CUI 21032986)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
15.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat