Atribuită Cumpărare directă

Broasca pe yala -10buc x 29,50ron/buc=295,00ron,Maner +sild pt. broasca yala-5 seturi x28,00ron/buc=140,00ron,Yala aplicata -10buc x 80,00ron/buc=800,00ron,Cilindru siguranta Alama 72 mm-20buc x 49,50ron/buc =990,00ron. Total 2.225,00ron

Număr anunț
DA27239443
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
Cod CPV
44316510-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.225 RON
Valoare atribuită
2.225 RON
Data publicării
15.01.2021 00:00
Data finalizării
18.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.225 RON

din 2.225 RON estimat