Atribuită Cumpărare directă

Achizitii servicii de curatenie birouri.

Număr anunț
DA27262898
Autoritate contractantă
Agentia pentru Intreprinderi Mici si Mijlocii Atragere de Investitii si Promovarea Exportului Constanta (CUI 37989859)
Furnizor / câștigător
KASPA GREEN CLEAN S.R.L. (CUI 36781603)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.800 RON
Valoare atribuită
8.800 RON
Data publicării
20.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.800 RON

din 8.800 RON estimat