Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REPARATII SI INTRETINERE AUTO.PACHET REPARATII DACIA DUSTER IF 02 PLJ RULMENȚI, FERODOURI, ETC., PUNTE SPATE

Număr anunț
DA27233271
Autoritate contractantă
COMUNA JILAVA (CUI 4420791)
Furnizor / câștigător
SABENA SERV S.R.L. (CUI 15801570)
Cod CPV
50112200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.625 RON
Valoare atribuită
1.625 RON
Data publicării
14.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.625 RON

din 1.625 RON estimat