Atribuită Cumpărare directă

Scopul realizarii acestui material este acela de a face cunoscute localitatile dumneavoastra, autenticitatea zonei si istoria locurilor prin intermediul fotografiei. PREZENTARE: Prezenterea fotografica prezinta, in imagini , pasii importanti facuti in dezvoltare de localitatea dumneavoastra si totodata, prin conţinutul său ,va dezvălui segmente din continuitatea şi tradiţiile locale. Această brosura va putea fi distribuită în cadrul diferitelor evenimente şi pe perioada desfăşurării târgurilor de turism, în vederea atragerii turiştilor dar si a potentialilor investitori. Grafica deosebită, selecţia imaginilor, unghiurile inedite de prezentare, calitatea şi acurateţea fotografiilor, calitatea hârtiei utilizate si textul care insoteste imaginile, sunt doar câteva aspecte de care se va ţine cont la realizarea brosurii. Prin cele cateva pagini,reusim sa starnim interesul celor care o rasfoiesc. Nu trebuie uitat faptul ca un mare impact vizual il au si fotografiile realizate din drona (inregistrata la Autoritatea Aeronautica Romana). Materialul foto este realizat in format carte, fotografiile sunt realizate cu tehnica de ultima generatie. REALIZARE: Format deschis 420 x 230 mm iar format inchis 210 x 230 mm policromie dubla fata, 24 file color – cuprinzand intre 100 si 200 fotografii Hartie 130gr. PRETUL : Este pentru 4000 de bucati. Societatea nefiind platitoare de TV

Număr anunț
DA27207201
Autoritate contractantă
COMUNA BALTESTI (CUI 2844294)
Furnizor / câștigător
SENIOR CREATIVE ADVERTISING S.R.L. (CUI 43384363)
Cod CPV
22150000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.375 RON
Valoare atribuită
39.375 RON
Data publicării
07.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.375 RON

din 39.375 RON estimat