Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare pachet furnituri de birou pentru buna desfasurare a activitatii serviciilor din cadrul Primariei Comuna Simian. Cantitatea produselor se va stabili dupa necesitatea autoritatii contractante din produsele prevazute in oferta furnizorului, in limita valorii pachetului. Perioada de contractare este 12 luni
- Număr anunț
- DA27281058
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIMIAN (CUI 4948305)
- Furnizor / câștigător
- ARALDIKA S.R.L. (CUI 41261712)
- Cod CPV
- 39263000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.000 RON
- Valoare atribuită
- 13.000 RON
- Data publicării
- 25.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.