Atribuită Cumpărare directă

Municipiul Bucureşti achiziţionează, ”Servicii de integrare modul harta termoenergetica in Harta Interactiva pentru Public (hip.pmb.ro)”, conform descrierii din caietul de sarcini ataşat pe SEAP. Valoarea totală estimată este: 49.000,00 lei fara TVA Cantitate: 1 Criteriul de atribuire: preţul cel mai scăzut. La momentul ofertării aveţi obligaţia de a posta în SEAP (www.e-licitatie.ro) valoarea totală pe pachet exprimată în lei fără TVA, iar pe adresele: isabelle.oprea@pmb.ro si gabriel.popescu@pmb.ro se vor transmite pentru deliberare:  oferta financiară detaliată conform cerintelor din Caietul de Sarcini si a Draftului de Contract atasate  oferta tehnică întocmită conform cerinţelor din Caietul de Sarcini si a Draftului de Contract atasate  draft contract însuşit  documente de identificare a operatorului economic

Număr anunț
DA27273449
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
CTRL+ALT+SMILE S.R.L. (CUI 25798189)
Cod CPV
72265000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.000 RON
Valoare atribuită
49.000 RON
Data publicării
22.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.000 RON

din 49.000 RON estimat