Atribuită Cumpărare directă

Articole de papetarie si alte articole de hartie pentru Primaria comunei Tunari, judetul Ilfov, conform Solicitarii de oferta nr.400 din 15.01.2021 si a Ofertei nr.448 din 18.01.2021.

Număr anunț
DA27253928
Autoritate contractantă
UAT Comuna Tunari (CUI 4505618)
Furnizor / câștigător
ALCOR PRINTING CENTER SRL (CUI 37834773)
Cod CPV
30199000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.893 RON
Valoare atribuită
5.893 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.893 RON

din 5.893 RON estimat