Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de reparaţii auto JEEP GRAND CHEROKEE cu S.S. 1J8G2E8AX4Y165329, constând in înlocuirea următoarelor piese: pompă apă- 1 buc, rolă ghidare cu caneluri – 1 buc, rolă ghidare – 1 buc, rolă întinzătoare – 1 buc, curea transmisie – 1 buc, senzor filtru motorină – 1 buc. Garanție: pentru piesele inlocuite şi serviciile prestate – conf. legislaţiei în vigoare
- Număr anunț
- DA27225177
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Interne- Directia Generala Anticoruptie (CUI 18268520)
- Furnizor / câștigător
- AUTOROM SERV SRL (CUI 7874490)
- Cod CPV
- 50112000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.630 RON
- Valoare atribuită
- 1.630 RON
- Data publicării
- 12.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.