Atribuită Cumpărare directă

Telefon Mobil Samsung Galaxy A31, Procesor Octa-Core 2.0GHz/1.7GHz, Super AMOLED Capacitive touchscreen 6.4", 4GB RAM, 128GB Flash, Camera Quad 48+8+5+5MP, Wi-Fi, 4G, Dual Sim, Android (Negru)

Număr anunț
DA27305304
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
REDTECH ELECTRONIC BRANDS S.R.L. (CUI 42172729)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.998 RON
Valoare atribuită
1.998 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
02.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.998 RON

din 1.998 RON estimat