Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta in birouri pentru ORCT Bucuresti, in perioada 01.02.2021-30.04.2021, respectiv 13 saptamani de lucru, cu 5 operatori

Număr anunț
DA27210860
Autoritate contractantă
OFICIUL NATIONAL AL REGISTRULUI COMERTULUI (CUI 14942091)
Furnizor / câștigător
PROFESSIONAL MOVERS CT S.R.L. (CUI 42966568)
Cod CPV
79500000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.500 RON
Valoare atribuită
97.500 RON
Data publicării
08.01.2021 00:00
Data finalizării
08.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97.500 RON

din 97.500 RON estimat