Atribuită
Cumpărare directă
se achizitioneaza servicii de mentenanta echipamente ce tin de resortul IT, servicii aferente lunii ianuarie 2021, echipamente: calculatoare, laptop-uri, telefonie IP si echipamente de printare. Pentru piesele ce se constata a fi defecte si necesita schimbarea lor se intocmeste deviz separat si pot inlocui dupa aprobarea devizelor de catre autoritatea constactanta si se factureaza separat, nefacand obiectul prezentei achizitii
- Număr anunț
- DA27220096
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA SECTOR 1 (CUI 17182756)
- Furnizor / câștigător
- BDSOFT INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 40803955)
- Cod CPV
- 50320000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.700 RON
- Valoare atribuită
- 10.700 RON
- Data publicării
- 12.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 13.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.