Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectie prin nebulizare la sediul următoarelor instante : 1.Judecătoria Cămpina- 1.000 mp.- localitatea Cămpina, str.1 Decembrie 1918 nr.14. Persoană contact: Amalia Niteanu- tel. 0724.827.244. 2.Judecatoria Valenii de Munte- 1.000 mp - localitatea Valenii de Munte, str. Tipografiei nr.1. Persoana contact : Mariana Stuparu - tel. 0724.464.111. 3.Judecatoria Sinaia - 500 mp - localitatea Sinaia , str. Aleea Dreptatii nr.1. Persoana contact: Daniela Nită - tel.0745.052,962. 4.Judecatoria Mizil - 300 mp - localitatea Mizil, str.Mihai Bravu nr.71.Persoana contact : Georgiana Militaru- tel. 0724.267.354.
- Număr anunț
- DA27232530
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL PRAHOVA (CUI 2998315)
- Furnizor / câștigător
- GREENSTAR SERVICES SRL (CUI 37075860)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512 RON
- Valoare atribuită
- 1.512 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 14.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.