Atribuită Cumpărare directă

Servicii de închiriere a 8 stații de încărcare vehicule electrice, pe o perioada de 6 luni, conform caietului de sarcini .

Număr anunț
DA27197657
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
CARBO ELECTRIC NET S.R.L. (CUI 42275104)
Cod CPV
31681500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.720 RON
Valoare atribuită
42.720 RON
Data publicării
04.01.2021 00:00
Data finalizării
05.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.720 RON

din 42.720 RON estimat