Atribuită Cumpărare directă

Servicii de informare si publicitate aferente proiectelor finantate prin POR - 1 anunt de presa privind inceperea proiectului, 1 anunt de presa privind finalizarea proiectului, 3x2m panou temporar, 80x50cm placa permanenta , autocolante; NOTA: Va solicitam transmiterea documentelor conform cerintelor din Caietul de sarcini nr. 19144/ 11.12.2020 la adresa de email: achizitii@primariacugir.ro, pana la data de 20.01.2021, scanate pdf. intr-un singur document.

Număr anunț
DA27244326
Autoritate contractantă
Orasul Cugir (CUI 5146873)
Furnizor / câștigător
IGNA IOAN "INFO" PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 29052571)
Cod CPV
79341000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.990 RON
Valoare atribuită
18.990 RON
Data publicării
18.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.990 RON

din 18.990 RON estimat