Atribuită Cumpărare directă

1. Efectuarea inregistrarilor contabile in conformitate cu legislatia in vigoare, precum si intocmirea situatiilor financiare lunare, trimestriale si anuale si certificarea acestora si inregistrarea in contabilitate si in registre operatiunile patrimoniale pe baza documentelor justificative intocmite de Beneficiar. 2.Intocmirea si depunerea in termenele legale a raportarilor lunare privind impozitele si taxele datorate bugetului de stat (declaratia lunara D 112, obligatiile la bugetul de stat si bugetul asigurarilor sociale). Intocmirea si depunerea bilantului contabil in termenul prevazut de lege in programul FOREXEBUG. 3.Completarea tuturor registrelor contabile. 4.Asigurare de asistenta in caz de verificare de catre organele de control autorizate. 5.Acordarea de consultanta de specialitate Beneficiarului, prin furnizarea de informatii si propuneri pentru clarificarea si aplicarea corecta a reglementarilor legale care privesc activitatea financiar-contabila a Beneficiarului.

Număr anunț
DA27250788
Autoritate contractantă
Scoala cu cls. I-VIII Girbesti (CUI 17150304)
Furnizor / câștigător
DANGY CONT-SERVICE S.R.L. (CUI 41205127)
Cod CPV
79211000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.000 RON
Valoare atribuită
18.000 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
21.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.000 RON

din 18.000 RON estimat