Atribuită Cumpărare directă

Revizie statie de clor - Priseaca 1.1 > service inclusiv transport 1.2 componente materiale 1.2.1 > Carcasa intermediara pt. regulator vacuum VGA-111= 1 buc 1.2.2 > Carcasa inferioara pt. regulator vacuum VGA-111=1 buc 1.2.3 > Filtru ceramica pt. regulator vacuum VGA-111 = 2 buc 1.2.4 > Material absorbant pt. cilindru absorbtie clor 522 = 1 buc 1.2.5 > Set piese de schimb dozator VGA-113 = 1 buc 1.2.6 > Piulita PVC pt. dozator VGA-113 = 1 buc 1.2.7 > Set piese de schimb pentru hidroejector 545 = 1 buc 1.2.8 > Electrod de referinta pentru celula de masura = 2 buc 1.2.9 > "O" ring pt. celula de masura D12 (10 buc) = 1 buc 1.2.10 > Furtun Pe 8/11- 10m = 1 buc Pretul nu contine TVA Valabilitate oferta: 05 febr. 2021

Număr anunț
DA27303378
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI 10084149)
Furnizor / câștigător
SIALCOTECH S.R.L. (CUI 41885090)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.011 RON
Valoare atribuită
9.011 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
28.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.011 RON

din 9.011 RON estimat