Atribuită Cumpărare directă

Servicii de inchiriere utilaje cu operator pentru Comuna Tamadau Mare, Judetul Calarasi - 2 BULDOEXCAVATOARE DESERVITE DE PERSONAL CALIFICAT. Pretul pentru ora de lucru este de 140,00 lei si 40,00 lei pentru ora de stationare, preturile sunt fara TVA.

Număr anunț
DA27230442
Autoritate contractantă
Comuna Tamadau Mare (CUI 3966346)
Furnizor / câștigător
FILPATEX SRL (CUI 32462628)
Cod CPV
45500000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.500 RON
Valoare atribuită
67.500 RON
Data publicării
13.01.2021 00:00
Data finalizării
14.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.500 RON

din 67.500 RON estimat