Atribuită
Cumpărare directă
Pachetul de echipamente pentru instruirea practica - echipamente de protectie elevi contine: - Fusta lungime medie/ Pantalon (material tip stofa cu un gramaj de minim 160 g/mp cu compozitia din amestec poliester si bumbac, fusta prevazuta cu captuseala, culoare uni, model clasic, mod de inchidere nasture/fermoar sau banda elastica) -13 bucati; - Vesta (din material tip stofa cu un gramaj de minim 160 g/mp cu compozitia din amestec poliester si bumbac, prevazuta cu captuseala, culoare uni, model clasic, mod de inchidere nasturi) - 13 bucati; - Camasa (din material tip poplin/sifon cu un gramaj de minim 100 g/mp cu compozitia din bumbac sau amestec bumbac si poliester, culoare uni, model clasic, mod de inchidere nasturi) - 13 bucati; - Manusa pentru cuptor (din material textil, diverse culori si/sau imprimeuri cu protectie pentru caldura) - 67 bucati; - Cizme din cauciuc (din material cauciuc/PVC, culori uni, talpa antiderapanta) - 67 perechi; - Boneta (universala din material tip tercot/polipropilena, min 45 gr/mp, culoare uni, cu prindere la spate) - 67 bucati; - Sort de bucatarie (din material tip tercot/polipropilena, min 45 gr/mp, culoare uni, cu prindere la spate, buzunar aplicat in fata) - 67 bucati; - Halat (din material tip tercot cu compozitia 65% poliester si 35% bumbac, culoare uni, inchidere in nasturi) -128 bucati.
- Număr anunț
- DA27233505
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC ECONOMIC ADMINISTRATIV PIATRA NEAMT (CUI 2613265)
- Furnizor / câștigător
- ARTISTIC DESIGN BY GABI SRL (CUI 37755238)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.704 RON
- Valoare atribuită
- 14.704 RON
- Data publicării
- 14.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.