Atribuită
Cumpărare directă
Prestatorul se obligă să presteze Servicii dirigenţie de şantier pentru obiectivul Creşterea performanţei energetice a unităților de invățământ în Municipiul Baia Mare - Școala Gimnazială ”Nicolae Balcescu” COD SMIS 110299 în perioada convenită şi în conformitate cu obligaţiile asumate, exercitându-şi atribuţiile în concordanţă cu cerinţele Ordinului MDRT nr. 1496/2011 pentru aprobarea procedurii de autorizare a diriginţilor de şantier, cu modificările şi completările ulterioare, Legea nr. 10/1995 privind calitatea în construcții cu modificările şi completările ulterioare și H.G. 273/1994 privind aprobarea Regulamentului de recepție a lucrărilor de construcții și instalații aferente acestora cu modificările şi completările ulterioare.
- Număr anunț
- DA27224756
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BAIA MARE (CUI 3627692)
- Furnizor / câștigător
- ECOLOGICAL DESIGN & GARDNEING (CUI 40959866)
- Cod CPV
- 71520000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.000 RON
- Valoare atribuită
- 18.000 RON
- Data publicării
- 12.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.