Atribuită Cumpărare directă

100640422 3663602818816 MG SET 22 SURUBELNITE 56.30 1 Buc 100637784 3663602818854 MG SET 8BUC SURUBELNITE CLESTI 100.00 1 Buc 100609867 3663602814290 MG SET 7 CHEI COMBINATE 83.03 1 Buc 100609868 3663602813712 MG SET TUBULARE 14 PIESE 1 2 88.24 1 Buc 100594579 3663602814870 MG CHEIE AJUSTABILA 8 INCH 25MM 21.85 1 Buc 100640413 3663602817161 MG SET 3 PATENTI 57.98 1 Buc 100609857 3663602815372 MG FOARFECA MULTIFUNCTIONALA 200MM 27.73 1 Buc 100588945 3663602820505 MG SET 9 TORX20.17 1 Buc 100588924 3663602820468 MG SET 9 IMBUSURI26.89 1 Buc 100632511 3663602819219 MG DALTA BETON 300X16 CU PROTECTIE 18.49 1 Buc 100608301 3663602818045 MG CIOCAN 1KG24.37 1 Buc 100640507 3663602815594 MG NIVELA MAGNETICA 250MM 27.73 1 Buc 100561359 3663602905059 MAC GEANTA18INCH TEXTILA PT SCULE 90.85 1 Buc 100667006 3663602799252 ERB ACUMULATOR 18V 5AH 257.14 2 Buc 100667008 3663602799221 *ERB INCARCATOR RAPID 18V 126.72 1 Buc 100667019 3663602799344 *ERB POLIZOR UNGHIULAR 18V 115MM 242.08 1 Buc 100667042 3663602799733 *ERB CIOCAN ROTOPERCUTOR 18 471.06 1 Buc 100599445 3663602808619 BURGHIU BETON SDS PLUS 16X450MM 16.39 1 Buc 100599450 3663602808695 BURGHIU BETON SDS PLUS 20X450MM 19.33 1 Buc 100582001 3663602809401 SET BURGHIU HSS METAL 10BUC 36.97 2 Buc 100581998 3663602809333 SET BURGHIU BETON SDS 5 6 8 10MM 17.24 2 Buc 100582055 3663602811411 SET 4 TUBULARE SURUBELNITA 17.00 14.29 1 Buc 100582057 3663602811435 3 BITI 50MM PZ2 5.25 1 Buc 100613879 3663602563051 *ERB. PROIECTOR 1600

Număr anunț
DA27302808
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.530 RON
Valoare atribuită
2.530 RON
Data publicării
28.01.2021 00:00
Data finalizării
01.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.530 RON

din 2.530 RON estimat