Atribuită
Cumpărare directă
Pentru asigurarea optimă a condițiilor de funcționare și operaționalizare a Centrelor de vaccinare împotriva Covid 19 amenajate în municipiul Slatina la Colegiul Național Agricol, Carol I, strada Strehareți , nr. 150 este necesară achiziționarea următoarelor materiale și echipamente IT: - Unități PC – 12 bucăți - Monitor – 12 bucăți - Imprimantă – 12 bucăți - Licențe Office 2019 – 12 bucăți - Toner original pentru imprimantă – 12 bucăți Caracteristicile unității PC: Frecvență 3.5GHz, 8GB DDR4, 256 GB SSD, kit mouse + tastatura, licența Windows 10 Pro Caracteristicile monitorului: diagonala 21.5" Caracteristicile imprimantei: imprimanta laser mono crom Dimensiune A4, Viteza 20 ppm, Rezoluție 600x600dpi, Memorie 128MB, Alimentare cu hârtie 150 coli, Interfața USB 2.0, Wi-Fi, maxim printare15000 pagini pe luna.
- Număr anunț
- DA27262805
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slatina (CUI 4394811)
- Furnizor / câștigător
- BLĂJAN COMFORT 2017 SRL (CUI 37917461)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 51.540 RON
- Valoare atribuită
- 51.540 RON
- Data publicării
- 20.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.