Atribuită
Cumpărare directă
Pentru asigurarea optimă a condițiilor de funcționare și operaționalizare a Centrului de vaccinare împotriva Covid-19, Primăria Municipiului Slatina achiziționează în vederea dotării celor 3 centre de vaccinare din municipiul Slatina stabilite prin Hotărârea nr. 62 a Comitetului pentru Situații de Urgență Olt situate la Colegiul Național Agricol Carol I ” strada Strehareți , nr. 150 mobilier birou cu următoarele caracteristici: 18 bucăți birouri dotate cu un sertar si o ușă, având dimensiunile 110x60x80 cm, confecționat din Pal melaminat de 18 mm; 78 bucăți scaune realizate cu tapițerie din stofa neagra, cadru din țeavă de otel (30x15 mm) si acoperitor spătar din polipropilena; 27 bucăți scaune personal ergonomic cu regim de utilizare 8 ore/zi, rotativ realizat cu tapițerie din stofa culoare deschisă construit pentru a sustine greutatea maxima de 90 kg ; 30 bucăți dulapuri vestiare având dimensiunile de 180 x 40 x 53 cm confecționate din pal melaminat de 18 mm, de culoare alba, și cu etajera amplasata la partea de sus,;15 bucăți cuiere de 4 brate duble și 4 agatatori mai mici.
- Număr anunț
- DA27262906
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slatina (CUI 4394811)
- Furnizor / câștigător
- BLĂJAN COMFORT 2017 SRL (CUI 37917461)
- Cod CPV
- 39100000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.140 RON
- Valoare atribuită
- 52.140 RON
- Data publicării
- 20.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.