Atribuită
Cumpărare directă
Pentru asigurarea optimă a condițiilor de funcționare și operaționalizare a Centrelor de vaccinare împotriva Covid 19 amenajate în municipiul Slatina la Colegiul Național Agricol, Carol I, strada Strehareți , nr. 150 este necesară achiziționarea următoarelor echipamente: -Termoscaner noncontact –9 bucăți -Frigider cu termostat–3 bucăți -Lavoar mobil–12 bucăți -Dozator apă–6 bucăți -Dozator săpun lichid–12 bucăți -Coș de gunoi cu pedală–18 bucăți -Pubelă galbenă–1 bucată -Stingător P6–10 bucăți Caracteristici lavoar mobil: echipat cu roti metalice,pompa de 12V , 2 bidoane pentru apa potabila și apa reziduala. frigider: Compact, cu 1 usa, capacitate neta totala - 83 litri, dimensiuni 85x7.5x44.5 cm, clasa de eficienta energetica A+. Compartimentare interioara: 2 rafturi de sticla, 2 balcoane pe usa, 1 sertar si congelator cu o capacitate neta de 9 litri. Termostat reglabil Usi reversibile, picioruse reglabile. dozator sapun lichid: suprafata cromata; nivelul sapunului este vizibil. Se monteaza pe perete. Pubela galbena are capacitatea de 240 litri, realizata din material plastic HDPE. dozator de apa: se obtine apa rece si apa calda instant. Putere incalzire: 550 W. Putere racire: 50 W. Indicatoare LED pentru apa calda/apa rece. Butoane pornire/oprire. Cos de gunoi cu pedala si capac rabatabil, fabricat din polipropilena de calitate cu capacitatea recipientului de 10 litri - termometru digital pentru măsurarea temperaturii corpului uman
- Număr anunț
- DA27262919
- Autoritate contractantă
- Municipiul Slatina (CUI 4394811)
- Furnizor / câștigător
- BLĂJAN COMFORT 2017 SRL (CUI 37917461)
- Cod CPV
- 44411300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 41.135 RON
- Valoare atribuită
- 41.135 RON
- Data publicării
- 20.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 21.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.