Atribuită Cumpărare directă

Gel antibacterian pentru maini, continut minim de alcool 70%, avizat de Ministerul Sanatatii. nr. 20040017/01.04.2020 Conditii de pastrare: produsul se păstrează în ambalajul original in flacoane de 0.5 L, 0.05 L si 5L Depozitarea se face în locuri răcoroase (TºC < 25), ferite de razele solare și de alte substanțe chimice Ambalat sub forma de bidon 5L. Se asigura transportul produsului la locul indicat de achizitor.

Număr anunț
DA27305169
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DAN IORDACHESCU HLIPICENI (CUI 21971740)
Furnizor / câștigător
EN GOODIES INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 40398810)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.893 RON
Valoare atribuită
46.893 RON
Data publicării
29.01.2021 00:00
Data finalizării
29.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.893 RON

din 46.893 RON estimat