Atribuită Cumpărare directă

camera franare, set reparatie etrier , set bucsa etrier , ettier frana , set placute frana , kit rulment , bucsi brat suspensie , senzor frana

Număr anunț
DA27254311
Autoritate contractantă
Comuna Beceni (CUI 3662568)
Furnizor / câștigător
DIALEX ALMA AUTOSERV SRL (CUI 37294762)
Cod CPV
34300000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.882 RON
Valoare atribuită
2.882 RON
Data publicării
19.01.2021 00:00
Data finalizării
20.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.882 RON

din 2.882 RON estimat