Atribuită
Cumpărare directă
Tablou WILO CO ER2 2X4kw, 230V/400V 50/60hz, max..8.5 A Panou solar 55 w : Tensiune la puterea maxima: 18.14V Curent la puterea maxima: 3.04 A Curent de scurcircuit: 3.24A Puterea maxima: 55W Material: siciliu policristalin Dimensiune :668 x 620 x 30mm Masa: 5.1 kg Rezervor HERINA, clorinare Nimigea -SMCMR
- Număr anunț
- DA27216942
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA DE CONSTRUCTII SI INSTALATII S.R.L. (CUI 37799331)
- Cod CPV
- 48921000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.070 RON
- Valoare atribuită
- 4.070 RON
- Data publicării
- 11.01.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.